Plumi.pl – materiały reklamowe Kielce

Plumi artykuły reklamowe to świat różnorodnych materiałów reklamowych, wśród których znajdują się gadżety reklamowe do masowych promocji, jak również artykuły luksusowe dopasowane do najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajduje się ponad 3000 upominków reklamowych.
Gadżety reklamowe to obecnie niezbędny element każdej kampanii promocyjnej, targów, czy spotkań biznesowych. Wspólnie z naszymi klientami dbamy o lojalność ich dotychczasowych partnerów ale również pomagamy pozyskać nowych. Prezent, gadżet reklamowy nie musi imponować rozmiarem, powinien natomiast pozostać w pamięci obdarowanego i spełnić swoją rolę nośnika reklamy. Pomożemy w wyborze, zaprojektujemy i wykonamy nadruk tak aby artykuł reklamowy sprawił radość osobom do których trafił. Nasze produkty promocyjne doskonale nadają się do znakowania różnymi technikami. Twoim logotypem, hasłem oznakujemy długopis, koszulkę, opaskę odblaskową, torbę, pen drive, kubek, smycz, kalendarz oraz inny gadżet reklamowy.

Pomyślmy co Plumi może wykonać dla twojej firmy.

Bądźmy w kont@kcie

O nas

Plumi artykuły reklamowe to bogactwo upominków reklamowych - długopisów, koszulek, torb, smyczy, kalendarzy i wielu innych gadżetów. Projektujemy i wykonujemy również nadruki według indywidualnych potrzeb klientów.

Kontakt

tel. 501 335 009
ul. 1go Maja 191 , 25-646 Kielce
biuro@plumi.pl